گروه مدیریت

معرفی گروه

رشته مدیریت با توجه به گرايش­هاي مختلف، نقش مهمی در اثربخشی و کارایی سازمان­های دولتی وخصوصی دارد. اهمیت این رشته با توجه به تأثیر مدیریت در دنیای کسب و کار امروز، مشهود مي­باشد. در دنیای صنعتی و پیشرفته امروز، نقش مدیریت در بخش­های گوناگون صنعتی، اجتماعی، اداری، کشاورزی، پزشکی و نیز زندگی افراد جامعه حضوری اجتناب ­ناپذیر دارند. به همین دلیل، سازمان­ها و مراکز مختلف تحقیقاتی و کاربردی مرتبط با موارد نامبرده در بالا، به دانش آموختگان توانمند اين رشته، نیاز روزافزونی دارند. رشته­ مدیریت رشته­ پویایی است؛ از این رو، دانشجوی این رشته باید همیشه اطلاعات و دانش خود را به­ روز کند و پیگیر فراگرفتن مطالب جدید باشد. دانشجوی مدیریت باید فردی خلاق باشد تا بتواند مسایل را با راه­حل های ابتکاری با کمترین هزینه و بهترین کارآیی حل کند.

تاریخچه

گروه مدیریت در سال 1374 در دانشکده ادبیات وعلوم انسانی دانشگاه ولی­‌عصر (عج) با پذیرش دانشجو در دو گرایش صنعتی و بازرگانی آغاز به کار کرد. در حال حاضر، گروه مدیریت با دو دانشیار، هفت استادیار و یک مربی شاغل به تحصیل(در حال دفاع) در مقطع دکتری مشغول به فعالیت­های آموزشی و پژوهشی می­باشد.

چشم انداز

گروه مدیریت دانشگاه ولی­‌عصر (عج) با بهره ­­گیری از اعضای هیأت علمی کوشا و متعهد در آموزش، پژوهش و پرورش دانشجویان خلاق و کارآمد، تلاش دارد. هدف اصلی این گروه آموزش و راهنمایی دانشجویان در امور مختلف علمی و پژوهشی جدید مرتبط با این رشته و زمینه سازی پرورش دانش آموختگان کارآفرین و همچنین ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر می­باشد. عمده­ترین چشم­اندازهای ما، بهره­مندی از مجموعه توانمندی­های فوق به منظور ایجاد تعامل دو سویه با محیط­های علمی، صنعتی و پژوهشی کشور و دنیای خارج است. به همین منظور، مهمترین مسئولیت ما ارتقاء سطح علمی و پژوهشی در محیطی پویاست.

تماس با گروه

آدرس: میدان امام خمینی- دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان- دانشکده علوم اداری واقتصاد - گروه مدیریت
تلفن:31312386-034

کدپستی: 7718897111
فکس: 31312385-034